Хорольський Роман Миколайович
Хорольський
Роман Миколайович
Адвокат

(044) 337-07-54 +38(096) 158-58-10 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Виграв суд у держави? Спробуй його виконати!

Виграв суд у держави? Спробуй його виконати!Чи легко виконати рішення суду в якому відповідачем є державний орган? Випадки коли органи державної влади, органи місцевого самоврядування їх службові чи посадові особи порушують безпідставно права громади з кожним днем все частішають. Доказами тому є численні рішення судів на користь громадян. Проте тут постає інше питання: а як тепер змусити чиновників виконати це рішення?

Детальніше...

Гарантии независимости и неприкосновенности судей - миф или реальность?

sud21 декабря 2012, на своем съезде, Совет судей Украины обратилась в органы государственной власти с просьбой усилить выполнение гарантий независимости и неприкосновенности судей в Украине. В частности, Совет обратил внимание на то, что вызывает беспокойство состояние соблюдения требований законодательства по государственной защите судей и работников аппарата судов, в том числе обеспечение их безопасности.

Детальніше...

Новый Закон «О прокуратуре» - шаг вперед! Или все же назад?

31830Що ж приховує новий законопроект?! Які його слабкі та сильні сторони?!

Прийняття 08 листопада 2013 року в першому читанні за основу із скороченням строку підготовки президентського законопроекту №3541 «Про прокуратуру» стало очікуваним кроком не тільки у зв’язку з вимогою Європейського Союзу, а й у зв’язку з прийняттям та введенням в дію нового Кримінально-процесуального кодексу України.

Детальніше...

Разрешение на оружие: защита или проблема!

Разрешение на оружие: защита или проблема!Жваве обговорення викликала новина про схвалення Кабінетом Міністрів України на своєму засіданні законопроекту, яким встановлюється дозвіл на купівлю зброї громадянам, які досягли повноліття. Експерти його оцінюють по різному: хтось підтримує, хтось ні. Проте, багато хто, окрім дозволу, не побачив багато іншого цікавого в ньому. Основною метою цього закону є створення умов для захисту майна, забезпечення прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб та забезпечення державного контролю за поводженням з об'єктами дозвільної системи (стаття 2 законопроекту).

Детальніше...

Як боротися з порушеннями благоустрою: Практичні поради для пересічного киянина

MAFВсе частіше й частіше нам зустрічаються випадки порушення благоустрою на вулицях нашого славетного міста. Це і неприбрані вулиці, і купи невивезеного сміття, і вирубка дерев, і пошкодження ґрунтового покриття та газонів, і незаконне розміщення МАФів тощо. Порушниками цього стають і представники органів державної влади, і суб’єкти господарювання, і просто громадяни.

Детальніше...

vkontakte facebooktwitteryoutube