Хорольський Роман Миколайович
Хорольський
Роман Миколайович
Адвокат

(044) 337-07-54 +38(096) 158-58-10 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вітаю Вас на персональному сайті адвоката

Хорольського Романа Миколайовича!

Щиро вдячний за приділену увагу!

 

Свою адвокатську практику я здійснюю на підставі Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю № 4884, видане Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури.

На даному сайті Ви зможете ознайомитися з переліком послуг, що надаються мною, а також отримати попередню юридичну консультацію та знайти корисні поради.

У своїй професійній діяльності я беззастережно керуюся такими принципами як: індивідуальний підхід, відповідальність, сумлінність, дотримання адвокатської етики та таємниці.

До основної моєї спеціалізації відносяться галузі цивільного, господарського, трудового, сімейного, житлового, адміністративного права.

Усвідомлюючи міру фахової відповідальності та зважаючи на суспільну значущість професії адвоката, я приділяю багато часу вдосконаленню рівня своєї професійної підготовки. У своїй практиці застосовую ґрунтовні знання чинного законодавства, маючи практичний досвід його застосування. З метою належного захисту й представництва прав та законних інтересів громадян, підприємств, установ, органів та організацій, опанував тактику, методи та прийоми адвокатської діяльності й ораторського мистецтва.

Можу запевнити Вас, що обравши мене своїм адвокатом, Ви отримаєте належний захист і представництво своїх прав та інтересів на високому фаховому рівні. Мій досвід допоможе Вам у вирішенні складних й суперечливих ситуацій, а подальша наша співпраця буде постійною та плідною.

Щиро Ваш, адвокат

Хорольский Роман Николаевич Адвокат

Роман Хорольський

 

* «Статтею 59 Конституції України кожному гарантується право на правову допомогу. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура».
** «Адвокат – це фізична особа, яка здійснює адвокатську діяльність на підставах та в порядку, що передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»».

 
vkontakte facebooktwitteryoutube